O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla pokonania rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, bowiem lubię, ale i dlatego, że chcę poprawiać osobisty warsztat – w związku z tym jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, a nawet krytykę co oczywiste popratą argumentami).
Czytaj i podziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę miłych chwil, czytając na bardzo różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Oczywiście wszyscy posiadamy inny punkt widzenia i różne upodobania, dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem kilku słów od siebie, również jeśli będą one krytykujące – dzięki takim komentarzom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na start parę tekstów – a kiedy się spodobają, zapraszam do głębszego poznawania bloga. Jest on dosyć spory, dlatego wierzę, że każdy będzie mógł odnaleźć tu coś dla siebie!