Implanty lubin

Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 800-2200   519 33 44 55

Implanty lubin

Implantologia

Implantologia jest to najnowocześniejsza metoda przywracania pięknego uśmiechu. Nowe technologie rozwijają się w sposób tak szybki, że wszelkie rozwiązania, które kiedyś były w sferze marzeń, dziś są w zasięgu ręki. To właśnie dzięki możliwościom współczesnej implantologii, nawet rozległe braki zębowe bądź też całkowity brak zębów, można odtworzyć w taki sposób, że Pacjent nie będzie czuł ani widział różnicy.

 

 

Dzisiejsza implantologia pozwala nam uzyskać efekty nieporównywalne do tych, które proponowano Pacjentom kilkanaście lat temu. Oglądając zdjęcia aktorów czy modelek najczęściej zwracamy uwagę na ich piękne białe zęby. Tak dobry efekt kosmetyczny uzyskiwany jest często dzięki pomocy nowoczesnej stomatologii, między innymi dzięki wszczepionym implantom. Jeżeli z różnych względów nie mają państwo jednego lub kilku zębów, a na pierwszym miejscu stawiacie sobie jakość, solidność oraz komfort - nadszedł czas na implanty!

 

 

Implant dentystyczny jako jedyne rozwiązanie w stomatologii nie maskuje braków zębowych, ale odtwarza prawidłowo funkcjonujące i świetnie wyglądające NOWE ZĘBY. Po leczeniu implantologicznym nowy ząb będzie się składał z dwóch części: niewidocznego gołym okiem implantu i widocznej korony protetycznej. Implant sam w sobie jest częścią niewidoczną tak samo jak częścią niewidoczną są korzenie zębów. Materiałem, z którego wykonane są implanty, jest tytan. Jest on całkowicie biozgodny, a co za tym idzie, organizm uznaje go za swoją integralną część. Jest to fenomen doskonale funkcjonujący między innymi w przywracaniu pięknego wyglądu twarzy.

 

Ponieważ implant jest jedynie środkiem, można wykorzystać go do uzyskania różnych efektów, w zależności od potrzeb pacjenta oraz możliwości jego zastosowania. U części pacjentów brakuje jedynie pojedynczych zębów. Jeżeli konieczna jest najwyższa jakość leczenia a warunki na to pozwalają można wykonać koronę pełnoceramiczną na implancie a efekt estetyczny jest perfekcyjny.

 

W większości przypadków pacjentom leczonym implantologicznie potrzeba przywrócić więcej zębów. Wykonanie kilku implantów a na nich koron pozwoli znowu normalnie gryźć i zrezygnować z wyciąganej protezy stomatologicznej.

 

W niektórych przypadkach Pacjentom nie pozostały już żadne zęby. Jeżeli warunki na to pozwolą, można odtworzyć w pełni perfekcyjny uśmiech i przywrócić pełną funkcję waszym zębom. Jeżeli warunki nie pozwalają na wprowadzenie większej ilości implantów można (przy zastosowaniu niewielkiej ich liczby) w kolosalny sposób wzmocnić utrzymanie wyciąganej protezy dentystycznej. Już nie będzie luźno utrzymana i zniknie obawa przed niechcianym wypadnięciem jej w najmniej odpowiednim momencie!

 

W zależności od zastosowanego systemu (dobieramy rodzaj implantu indywidualnie do każdego pacjenta po dokładnym badaniu i analizie) oraz od wymagań Pacjenta, po zagojeniu się rany, instaluje się więc korony porcelanowe, mosty protetyczne lub zdejmowane protezy zatrzaskowe.

 

Leczenie implantoprotetyczne, jak sama nazwa wskazuje, jest leczeniem dwuetapowym. Składa się z etapu chirurgicznego oraz protetycznego. Na każdym etapie dokładamy ogromnych starań, by efekt ostateczny był satysfakcjonujący dla naszego Pacjenta. Dbamy przecież nie tylko o Wasz piękny uśmiech, ale przede wszystkim o Wasze zdrowie Drodzy Państwo. Wasze zaufanie zawsze bardzo nas cieszy i mobilizuje, by rozwiązywać nawet najtrudniejsze przypadki.

 

Zapraszamy na konsultację i leczenie implantoprotetyczne w naszym gabinecie.

 

 

Copyrights 2016 Gabinet stomatologiczny LubiDent Lubin. Wszystkie prawa zastrzeżone.

ul. Krzemieniecka 8U/3

59-300 Lubin

 

Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 - 519 33 44 55

Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu 800-2200

  519 33 44 55